Ekspertyzy dla III grupy przyłączeniowej

Wykonane ekspertyzy  wpływu na system elektroenergetyczny jednostek wytwórczych powyżej  2 MW przyłączanych do sieci dystrybucyjnej SN  (III grupa przyłączeniowa)

 

OPRACOWANIA WYKONANE W 2009 ROKU 

Analizy wpływu zwiększenia  mocy przyłączeniowej  generacji wiatrowej  do sieci SN GPZ-ów OD Słupsk ENERGA –Operator SA

  1. Dębnica Kaszubska
  2. Lębork NS
  3. Bytów
  4. Miastko SN
  5. Gwieździn
  6.  Lębork KW
  7. Słupski   Poznańska
  8.  Słupsk  Szczecińska
  9. Słupsk Grunwaldzka
  10. Redęcin

Analizy  wpływu pracy lokalnych źródeł na pracę sieci  SN  GPZ-ów:

  1. EC Kołobrzeg o mocy 9,6 MW  na pracę sieci SN GPZ-u Kołobrzeg 6 Dywizji Piechoty
  2. EW o mocy 2 MW   w m. Gostchorze na pracę sieci SN GPZ-u Krosno Odrzańskie
  3. EB  Skarbimierz o mocy 3.2 MW na pracę sieci SN GPZ-u Hermanowice
  4. FW o mocy 6 MW  na pracę sieci SN  GPZ-u Recław

 

EKSPERTYZY WYKONANE W 2010 ROKU PO NOWELIZACJI PRAWA ENERGETYCZNEGO Z 08.01.2010 R.

Ekspertyzy wykonane  na    podstawie  umowy  zawartej z ENEA Operator Sp. z o.o.  dn. 14.04.2010 r. na Wykonanie ekspertyz wpływu na system elektroenergetyczny urządzeń, instalacji i sieci odbiorców końcowych o mocy powyżej 5MW i jednostek wytwórczych o mocy powyżej 2 MW przyłączanych do sieci dystrybucyjnej SN (III grupa przyłączeniowa):

- dla przyłączanych źródeł wytwórczych  powyżej   2 MW

  1. Elektrowni  lokalnej   KRNiGZ  Lubiatów o mocy  3x4,45 MW (wariant I)  na pracę  sieci SN  GPZ Drezdenko
  2. Elektrowni  lokalnej   KRNiGZ  Lubiatów o mocy  3x4,45 MW (wariant II)  na pracę  sieci SN  GPZ Drezdenko
  3. Elektrowni Kogeneracyjnej  Różanki o mocy 2x1.65 MW  na pracę  sieci SN GPZ Gorzów Jedwabie
  4. EW  Paproć III o mocy 2,5 MW  na pracę sieci Sn GPZ-u Nowy Tomyśl
  5. EW Rogoźno I o mocy  6 MW na pracę sieci  SN GPZ   Rogoźno
  6. EW Rawicz 3 o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ   Rawicz

 

EKSPERTYZY WYKONANE W 2011 ROKU 

  1. EC gazowej o mocy 8.068 MW na pracę sieci SN GPZ Stargard Szczeciński
  2. EW Lubno I o mocy 7,5 MW na pracę sieci SN GPZ Baczyna
  3. EW Lubno II  o mocy 7,5 MW na pracę sieci SN GPZ Baczyna
  4. EW Pyrzyce (Rokita) o mocy 6.15 MW na pracę sieci SN GPZ Pyrzyce
  5. EC Wronki o mocy 3,38 MW na pracę sieci SN GPZ Wronki
  6. EW Nakło o mocy 6 MW (wzrost mocy) na pracę sieci SN GPZ Nakło
  7. EB Przemysław  o mocy 1,6 MW  na pracę sieci SN GPZ Resko
  8. EW Kawle o mocy 6 MW na prace sieci SN GPZ Sępólno
  9. EW Lubno 1 o mocy 5 MW na pracę sieci SN GPZ Baczyna
  10. EW Lubno II  o mocy 5 MW na pracę sieci SN GPZ Baczyna
  11. EW Dolice o mocy 4,6 MW na pracę sieci SN GPZ Dolice
  12. EB  Strzykocin  o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Gryfice
  13. EB  Byszewo o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Łobez
  14. EW Lędzin II  o mocy 3 MW na pracę sieci SN GPZ Niechorze
  15.  EB Środa   o mocy 3,189  MW na pracę sieci SN GPZ Środa

dla przyłączanych  odbiorców końcowych  powyżej 5 MW

 -  na przełomie  2010/2011 i w  2011  roku:  

  1. Odbiorcy końcowego o mocy powyżej 5 MW Oddziału  Fabryki WEST w Zbąszynku na pracę sieci SN GPZ- Zbąszynek
  2. Odbiorcy końcowego Serwerowni  ZREMB o mocy 7 MW na pracę sieci SN GPZ Zegrze
  3. Odbiorcy końcowego PNT SWADZIM  o mocy 8  MW na pracę sieci SN GPZ Tarnowo Podgórne
  4. Odbiorcy końcowego LPPT  o mocy 8  MW na pracę sieci SN GPZ Braniborska
  5. Odbiorcy końcowego  Makrum  o mocy 6,5  MW na pracę sieci SN GPZ Bydgoszcz Południe
  6. Odbiorcy końcowego  Podstacja PKP  o mocy 6  MW na pracę sieci SN GPZ Mosina
  7. Odbiorcy końcowego  Swedwood o mocy 7  MW na pracę sieci SN GPZ Zbąszynek

EKSPERTYZY WYKONANE W LATACH 2012/2013

 

Ekspertyzy wykonane  na    podstawie  umowy  zawartej z ENEA Operator Sp. z o.o.   dn. 18.04.2012 r. na Wykonanie ekspertyz wpływu na system elektroenergetyczny urządzeń, instalacji i sieci odbiorców końcowych o mocy powyżej 5MW i jednostek wytwórczych o mocy powyżej 2 MW przyłączanych do sieci dystrybucyjnej SN (III grupa przyłączeniowa):

 

             Oddział Poznań:

  1. FW Piekło 2 o mocy 3 MW  na pracę sieci SN GPZ Sieraków
  2. FW Mieścisko o mocy 5 MW na pracę sieci SN GPZ Piastowice
  3. FW Gościejewo o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Rogoźno
  4. FW Piekło 4 o mocy 3 MW na pracę sieci SN GPZ Sieraków
  5. EB Szamarzewo o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Września Wschód
  6. EC Gniezno o mocy 4,401 MW na pracę sieci SN GPZ Gniezno Winiary
  7. EB Chocicza o mocy 0,9 MW na pracę sieci SN GPZ Jarocin Południe
  8. FW Mieścisko II o mocy 1,5 MW  na pracę sieci SN GPZ Piastowice
  9. FW Mieścisko III o mocy 1,5 MW  na pracę sieci SN GPZ Piastowice
  10. EC Zatorze o mocy 7,5105 MW na pracę sieci SN GPZ Leszno Gronowo
  11. KR Koszyce p mocy 10110 kW na pracę sieci SN GPZ Piła Północ
  12. FW Drużyn  o mocy 9 MW  na pracę sieci SN GPZ Opalenica
  13. FW Strzępiń o mocy 9 MW  na pracę sieci SN GPZ Opalenica
  14. FW Granowo o mocy 6 MW  na pracę sieci SN GPZ Opalenica
  15. FW Drużyn o mocy 9 MW na pracę sieci SN GPZ Stęszew
  16. FW Strzępiń o mocy 9 MW na pracę sieci SN GPZ Stęszew
  17. FW Granowo o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Stęszew
  18. FW Piekło 7 o mocy 3 MW na pracę sieci SN GPZ Sieraków
  19. EF Wałcz 1 o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Wałcz
  20. EF Wałcz 2 o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Wałcz
  21. EF Sobiałkowo o mocy 0,99 MW na pracę sieci SN GPZ Rawicz
  22. EF Jędrzejewo o mocy 0,816 MW na pracę sieci SN GPZ Czarnków
  23. Kogeneracja na gaz ziemny  Trzcianka o mocy 0,32 MW na pracę sieci SN GPZ Trzcianka
  24. EB Osiek o mocy 0,499 MW na pracę sieci SN GPZ Wyrzysk
  25. Zakład produkcji energii z biomasy w m.Września  na pracę sieci SN GPZ Września Wschód
  26. EF Grotniki o mocy 0,15 MW na pracę sieci SN GPZ Włoszakowice
  27. EF Star 1 o mocy 0,9 MW na pracę sieci SN GPZ Miłosław
  28. EF Star 2 o mocy 0,9 MW na pracę sieci SN GPZ Miłosław
  29. EF Nowa Wieś o mocy 0,1 MW na pracę sieci SN GPZ Śmigiel
  30. EF Nowa Wieś 2 o mocy 0,1 MW na pracę sieci SN GPZ Śmigiel
  31. EF Grobia o mocy 0,816 MW na pracę sieci SN GPZ Sieraków
  32. EF Grotniki 2 o mocy 0,1 MW na pracę sieci SN GPZ Śmigiel
  33. EB Borucino 1 o mocy 0,098 MW na pracę sieci SN GPZ Okonek
  34. EB Borucino 2 o mocy 0,098 MW na pracę sieci SN GPZ Okonek
  35. EB Borucino 3 o mocy 0,098 MW na pracę sieci SN GPZ Okonek
  36. Podstacja Trakcyjna Piła o mocy 6,7 MW na pracę sieci SN GPZ Piła Centrum
  37. EB Miąskowo o mocy 0,15 MW na pracę sieci SN GPZ Środa
  38. EF Dąbrowa o mocy 0,1 MW na pracę sieci SN GPZ Śrem HCP
  39. EB Zawory o mocy 0,382 MW na pracę sieci SN GPZ Śrem HCP
  40. EF Goniembice o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Leszno Gronowo
  41. EF Gronówko o mocy 0,1 MW na pracę sieci SN GPZ Leszno Gronowo
  42. EF Smyczyna o mocy 50 kW MW na pracę sieci SN GPZ Leszno Gronowo
  43. EF Żelichowo 1 o mocy 348 kW na pracę sieci SN GPZ Drawski Młyn
  44. EF Żelichowo 2 o mocy 348 kW na pracę sieci SN GPZ Drawski Młyn
  45. FW Gałęzewice o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Września Wschód
  46. FW Łagiewki o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Miłosław
  47. EW Pęckowo o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Drawski Młyn
  48. EW Biała o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Trzcianka
  49. EC Brzostowo o mocy 0,499 MW na pracę sieci SN GPZ Miasteczko Krajeńskie
  50. EW Kąkolewo o mocy 0,5 MW na pracę sieci SN GPZ Stęszew
  51. EW Rożnowo o mocy 110 kW na pracę sieci SN GPZ Oborniki
  52. FW Zbietka o mocy 0,5 MW na pracę sieci SN GPZ Wągrowiec
  53. Kotłownia Gazowa Aesculap Chifa o mocy 999 kW na pracę sieci SN GPZ Nowy Tomyśl
  54. FW Pierzchno o mocy 0,8 MW na pracę sieci SN GPZ Środa
  55. FW Borzykowo o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Miłosław
  56. FW Zieliniec o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Miłosław
  57. EF Wałcz Agrima Polska Sp. z o.o. o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Wałcz Północ
  58. EF Wałcz Agroma Wałcz Sp. z o.o. o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Wałcz Północ
  59. EF Paproć o mocy 2,5 MW na pracę sieci SN GPZ Nowy Tomyśl
  60. EF Kłębowiec o mocy 990 kW na pracę sieci SN GPZ Wałcz Północ
  61. EF Wschowa o mocy 0,1 MW na pracę sieci SN GPZ Wschowa
  62. EW Parkowo o mocy 0,6 MW na pracę sieci SN GPZ Chodzież
  63. EB Bojanowo o mocy 1,2 MW na pracę sieci SN GPZ Bojanowo
  64. EC Euro –Comfort o mocy 0,844 MW na pracę sieci SN GPZ Leszno Gronowo
  65. EF Ujście o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Ujście
  66. EF Huby 1 o mocy 0,1 MW na pracę sieci SN GPZ Miasteczko Krajeńskie
  67. EB Wychowaniec o mocy 400 kW na pracę sieci SN GPZ Szamotuły
  68. EB Czechnów o mocy 0,8 MW na pracę sieci SN GPZ Góra
  69. EF Jutrosin o mocy 0,945 MW na pracę sieci SN GPZ Pępowo
  70. EB Wróblewo o mocy 250 kW na pracę sieci SN GPZ Wronki
  71. EF Kiszewo o mocy 1,1976 MW na pracę sieci SN GPZ Szamotuły
  72. EF AC Vega o mocy 0,99 MW n pracę sieci SN GPZ Kościan
  73. FW Drzymałowo o mocy 800 kW na pracę sieci SN GPZ Grodzisk
  74. EF Lipka o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Złotów
  75. FW Mieścisko I o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Piastowice
  76. FW Mieścisko II o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Piastowice
  77. EF Kwilcz o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Sieraków
  78. EF Komorniki 1 o mocy 0,1 MW na pracę sieci SN GPZ Luboń
  79. EF Komorniki 2 o mocy 0,75 MW na pracę sieci SN GPZ Luboń

Oddział Bydgoszcz:

  1. Gazowy Blok Kogeneracyjny  o mocy 2,006 MW na pracę sieci SN GPZ Żnin
  2. FW Gniewkówiec  o mocy 1,8 MW na pracę sieci SN GPZ Nowa Wieś Wielka
  3. SP Energia o mocy 2,376 MW na pracę sieci SN GPZ Strzelno
  4. EF Osie o mocy 1,929 MW na pracę sieci SN GPZ Żur
  5. Instalacja Fotowoltaiczna Bąkowo o mocy 1,929 MW na pracę sieci SN GPZ Warlubie
  6. IFV Przechowo o mocy 1,4 MW na pracę sieci SN GPZ Przechowo
  7. IFV Mikołajczak o mocy 501,27 kW  na pracę sieci SN GPZ Bydgoszcz Wschód
  8. IFV Mątawy o mocy 4,5  MW na pracę sieci SN GPZ Warlubie
  9. IFV Rulewo o mocy 4,5 MW na pracę sieci SN GPZ Warlubie
  10. IFV Hanplast o mocy 0,623 MW na pracę sieci SN GPZ Bydgoszcz Południe
  11. IFV Korty o mocy 0,2148 MW na pracę sieci SN GPZ Bydgoszcz Południe
  12. EB Runowo o mocy 1,2 MW na pracę sieci SN GPZ Runowo Krajeńskie
  13. EB Ostrowo o mocy 1,2 MW na pracę sieci SN GPZ Nakło
  14. FW Gawroniec o mocy 0,6 MW na pracę sieci SN GPZ Przechowo
  15. IFV Świecie o mocy 0,99 MW na pracę sieci SN GPZ Przechowo
  16. EB Radojewice o mocy 0,999 MW na pracę sieci SN GPZ Karczyn
  17. IFV Kurzejewo Solar Park o mocy 400 kW  na pracę sieci SN GPZ Warlubie
  18. IFV Bzowo Solar Park o mocy 0,3 MW na pracę sieci SN GPZ Warlubie
  19. IFV Dachy Paszkiewicz  o mocy 0,03525 MW na pracę sieci SN GPZ Nakło
  20. IFV Władysławowo o mocy 0,5 MW na pracę sieci SN GPZ Szubin
  21. FW Bławaty 2 o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Strzelno
  22.  IFV Dach Słupówko o mocy 0,088 MW na pracę sieci SN GPZ Nakło
  23. IFV Dach Form Plast o mocy 0,396 MW na pracę sieci SN GPZ Kauczuk
  24. IFV Dach Szpital MSW o mocy 0,06 MW na pracę sieci SN GPZ Śródmieście
  25. IFV Mokre-1 o mocy 0,036 MW na pracę sieci SN GPZ Czersk
  26. IFV Tuchola o mocy 1,98 MW na pracę sieci SN GPZ Tuchola
  27. FW Boluminek o mocy 1,8 MW na pracę sieci SN GPZ Fordon

Oddział Zielona Góra:

  1. EW Wichów  o mocy 1,5 MW na pracę sieci SN GPZ Kożuchów
  2. EB Trzebiechów o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Cybinka
  3.  EW Dobroszów Wielki o mocy 1,2 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogród Bobrzański
  4.  EB Polar Service o mocy 0,2 MW na pracę sieci SN GPZ Jankowa Żagańska
  5. EC Świebodzin o mocy 1,413 MW na pracę sieci SN GPZ Sobieskiego
  6. EF Gubin o mocy 1,504 MW na pracę sieci SN GPZ Gubin
  7. EF Gubin II o mocy 1,165 MW na pracę sieci SN GPZ Gubin
  8. EF Gubin III o mocy 1,203 MW na pracę sieci SN GPZ Gubin
  9. FW Darnawa Północ o mocy 10 MW na pracę sieci SN GPZ Sobieskiego
  10. FW Darnawa Południe o mocy 10 MW na pracę sieci SN GPZ Sulechów
  11. FW Głuchów o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Sulechów
  12. FS Zakrzewko o mocy 0,8 MW na pracę sieci SN GPZ Wolsztyn
  13. Przeds. Oczyszcz. Ścieków Gubin o mocy 1,203 MW na pracę sieci SN GPZ Gubin
  14. Ośrodek Centralny Radoszyn o mocy 3 MW na pracę sieci SN GPZ Sobieskiego
  15. EF Żagań o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Żagań
  16. EF Port 2000 Przylep o mocy 1,63 MW na pracę sieci SN GPZ Przylep
  17. EF Port 2000 Mostki II o mocy 0,799 MW na pracę sieci SN GPZ Świebodzin Sobieskiego
  18. EW Dąbie o mocy 0,19 MW na pracę sieci SN GPZ Krosno Odrzańskie
  19. EB Klępsk o mocy 1,4 MW na pracę sieci SN GPZ Sulechów
  20. EG Połęcko o mocy 1,998 MW na pracę sieci SN GPZ Gubin
  21. EF Port 2000 Mostki III o mocy 3 MW na pracę sieci SN GPZ Świebodzin Sobieskiego
  22. Kotłownia Gazowo Olejowa o mocy 717 kW na pracę sieci SN GPZ Wolsztyn
  23. EB Chlebowo o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Gubin
  24. EF ZWiK Sława o mocy 200 kW na pracę sieci SN GPZ Sława
  25. FT Przecław o mocy 90 kW na pracę sieci SN GPZ Szprotawa
  26. EF Solar 1 Trzebiechów o mocy 0,1 MW na pracę sieci SN GPZ Sulechów
  27. FS Swarzynice o mocy 0,1 MW na prace sieci SN GPZ Sulechów
  28. EF Sol Ray Energy Zabłocie o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Budziechów
  29. EF Pław o mocy 0,9 MW na pracę sieci SN GPZ Krosno Odrzańskie
  30. EF Bobrowniki o mocy 99,7 kW na pracę sieci SN GPZ Graniczna Nowa Sól
  31. EF Lubiatów o mocy 99,37 kW na pracę sieci SN GPZ Krosno Odrzańskie
  32. FF Radnica o mocy 1,35 MW na pracę sieci SN GPZ Krosno Odrzańskie
  33. IF Strzyżewo Piaski o mocy 110 kW na prace sieci SN GPZ Zbąszynek

Oddział Szczecin:

  1. Bioelektrownia Pyrzyce o mocy 1,998 MW na pracę sieci SN GPZ Pyrzyce
  2. FW Krąpiel o mocy 8 MW na pracę sieci SN GPZ Stargard Wschód
  3. FW Bród o mocy 8 MW na pracę sieci SN GPZ Chociwel
  4. FW Warnice o mocy 8 MW na pracę sieci SN GPZ Stargard Zachód
  5. FW Kłodkowo o mocy 8 MW na pracę sieci SN GPZ Gryfice
  6. EF Krępsko o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Goleniów
  7. FF Miedwie o mocy 2,1 MW na pracę sieci SN GPZ Kołbacz
  8. EB Miętno o mocy 1,2 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogard
  9. FW Kiczarowo 1 o mocy 2,05 MW na pracę sieci SN GPZ Stargard Wschód
  10. FW Kiczarowo 2 o mocy 2,05 MW na pracę sieci SN GPZ Stargard Wschód
  11. FW Sadłowo o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Dolice
  12. FW Żukowo o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Dolice
  13. FW Nowico Poradz o mocy 0,8 MW na pracę sieci SN GPZ Łobez
  14. FW Kiczarowo 3 o mocy 2,05 MW na pracę sieci SN GPZ Stargard Wschód
  15. ZPF Lipiany o mocy 999,84  kW na pracę sieci SN GPZ Mostkowo  OD Gorzów
  16. Podst. Trakc. Stargard Szczeciński o mocy 10,5 MW na pracę sieci SN GPZ Stargard Wschód, Stargard Zachód
  17. Budynek Produkcyjny Blok A o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Skolwin
  18. Podstacja trakcyjna Dąbie o mocy 10 MW na pracę sieci SN GPZ Pomorska
  19. FW Żórawie o mocy 7,7 MW na pracę sieci SN GPZ Gryfino
  20. EB Bielice o mocy 0,499 MW na pracę sieci SN GPZ Pyrzyce
  21. EF PV Obojno  o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Pyrzyce
  22. IF Maliko PV o mocy 0,997 MW na pracę sieci SN GPZ Bielin
  23. IF Maliko PV o mocy 0,099 MW na pracę sieci SN GPZ Bielin
  24. EF Stare Czarnowo o mocy 0,95 MW na pracę sieci SN GPZ Gryfino
  25. IF Zwierzynek o mocy 0,1 MW na pracę sieci SN GPZ Węgorzyno
  26. FW Gryfice o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Gryfice
  27. EF Nowe Warpno o mocy 1,512 MW na pracę sieci SN GPZ Tanowska
  28. FF Gryfice o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Gryfice
  29. EC Pyrzyce o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Pyrzyce
  30. FW Chełm Gryficki o mocy 0,825 MW na pracę sieci SN GPZ Trzebiatów
  31. FF Stare Czarnowo o mocy 1,6 MW na pracę sieci SN GPZ Kołbacz
  32. FF Pyrzyce o mocy 1,6 MW na pracę sieci SN GPZ Pyrzyce
  33. FF Redostowo o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogard

Oddział Gorzów Wlkp:

  1. EB Grabowiec o mocy 998 kW na pracę sieci SN GPZ Recz (Choszczno)
  2. EB Golice o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Słubice
  3. FW Piekło 3 o mocy 3 MW na pracę sieci SN GPZ Międzychód
  4. EB Dębno o mocy 2,126 MW na pracę sieci SN GPZ Dębno
  5. Wiatrak Głażewo o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Zielomyśl
  6. EB Przytoczna o mocy 0,6 MW na pracę sieci SN GPZ Zielomyśl
  7. FW Piekło 5 o mocy 3 MW na pracę sieci SN GPZ Międzychód
  8. EB Kowalów o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Rzepin
  9. FW Piekło 6 o mocy 3 MW na pracę sieci SN GPZ Międzychód
  10. Elektrownia Biomasowa Fotowoltaiczna o mocy 2,4 MW na pracę sieci SN GPZ    Łupowo
  11. EC Biogazowa Chróścik o mocy 0,375 MW na pracę sieci SN GPZ Łupowo
  12. ZP Bio-pellet Krzęcin o mocy 0,998 MW na pracę sieci SN GPZ Krzęcin
  13. ZEW Barlinek o mocy 3 MW na pracę sieci SN GPZ Barlinek
  14. EW Żeńsko II o mocy 3 MW na pracę sieci SN GPZ Choszczno
  15. ZPF Grabowiec o mocy 300 kW na pracę sieci SN GPZ Choszczno
  16. FW Eviva Skrzydlewo o mocy 4  MW na pracę sieci SN GPZ Zielomyśl
  17. FF Rzepin o mocy 9 MW na pracę sieci SN GPZ Rzepin
  18. ZPF Bierzwnik o mocy 3,5 MW na pracę sieci SN GPZ Dobiegniew
  19. EF Stary Folwark o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Zielomyśl
  20. EB Noteć o mocy 1998 kW  na pracę sieci SN GPZ Drezdenko
  21. IF Ściechów o mocy 99,96 kW na pracę sieci SN GPZ Myślibórz
  22. IF Tarnów o mocy 99,96 kW na pracę sieci SN GPZ Witnica
  23. ZPF Myślibórz o mocy 999,84 kW na pracę sieci SN GPZ Myślibórz
  24. EF Prześlice o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Sulęcin
  25. FF Rzepin o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Rzepin
  26. PV Maszewo o mocy 100 kW na pracę sieci SN GPZ Wawrów
  27. PV Dziersławice 1 o mocy 100 kW na pracę sieci SN GPZ Wawrów
  28. PV Dziersławice 2 o mocy 100 kW na pracę sieci SN GPZ Wawrów
  29. EB Brzoza o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Strzelce Krajeńskie
  30. IF PWIK Żytnia o mocy 753 kW na pracę sieci SN GPZ Przemysłowa
  31.  IF PWIK Żytnia o mocy 753 kW na pracę sieci SN GPZ Wawrów
  32.  Park OZE Drzeńsko o mocy 2990,4 kW na pracę sieci SN GPZ Rzepin
  33.  FW Eviva Skrzydlewo o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Zielomyśl
  34.  FF Miechów o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Rzepin

EKSPERTYZY WYKONANE W 2014 ROKU

Ekspertyzy wykonane  na    podstawie  umowy  zawartej z ENEA Operator Sp. z o.o.   dn. 12.12.2013 r. na Wykonanie ekspertyz wpływu na system elektroenergetyczny urządzeń, instalacji i sieci odbiorców końcowych o mocy powyżej 5MW i jednostek wytwórczych o mocy powyżej 2 MW przyłączanych do sieci dystrybucyjnej SN (III grupa przyłączeniowa):

Oddział Poznań:

  1. EFV Mirosławiec o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Mirosławiec
  2. EFV Wałcz 3 o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Wałcz Północ
  3. EB Brzostowo o mocy 499 kW na pracę sieci SN GPZ Miasteczko Krajeńskie
  4. FW Mieścisko III o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Piastowice
  5. EF Piła I o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Piła Południe
  6. EF Piła II o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Piła Południe
  7. EF Piła III o mocy 1,5 MW na pracę sieci SN GPZ Piła Południe
  8. ZZO Poznań o mocy 520 kW na pracę sieci SN GPZ Kiekrz
  9. FW Lubasz 2 o mocy 4 MW na pracę sieci SN GPZ Czarnków
  10. EF Prusinowo o mocy 3,9744 MW na pracę sieci SN GPZ Czarnków
  11. PV Trzek o mocy 0,25 MW na pracę sieci SN GPZ Nagradowice
  12. EF Łomczewo o mocy 0,552 MW na pracę sieci SN GPZ Okonek
  13. EF Sobiałkowo o mocy 990 kW na pracę sieci SN GPZ Rawicz
  14. EB Wróblewo o mocy 0,25 MW na pracę sieci SN GPZ Wronki
  15. EF Białcz o mocy 0,5 MW na pracę sieci SN GPZ Sieraków
  16. EF Chojno 1 o mocy 0,2 MW na pracę sieci SN GPZ Rawicz
  17. EF Dziewoklucz 1 o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Budzyń
  18. EF Dziewoklucz 2 o mocy 0,15  na pracę sieci SN GPZ Budzyń 
  19. EW Lipie o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Miłosław
  20. FW Gościejewo o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Rogoźno
  21. FW Rawicz 3 o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Rawicz
  22. EF Kębłowo o mocy 2,16 MW na pracę sieci SN GPZ Miłosław
  23. EF Miłostowo o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Pniewy
  24. FW Rogoźno 1 o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Rogoźno
  25. FW Borzykowo o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Miłosław
  26. FW Łagiewki o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Miłosław
  27. FW Zieliniec o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Miłosław
  28. FW Zieliniec o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Września Wschód
  29. EW Parkowo  o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Chodzież
  30. FW Pęckowo 2 o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Drawski Młyn
  31. EC Bolechowo o mocy 1,413 MW na pracę sieci SN GPZ Bolechowo
  32. FW Piotrowo o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Iłówiec
  33. FW Słomowo o mocy 12 MW na pracę sieci SN GPZ Oborniki Wschód
  34. FW Wszembórz o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Miłosław 
  35. FW Murzynówko o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Środa Wlkp.
  36. FW Mieścisko 4 o mocy 8 MW na pracę sieci SN GPZ Piastowice
  37. EB KUźnica Czarnkowska o mocy 250 kW na pracę sieci SN GPZ Czarnków Wschód
  38. FW Szymanowo o mocy 2,5 MW na pracę sieci SN GPZ Rawicz
  39. EF Tuchola o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Sieraków
  40. FW Piekło 6 o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Sieraków
  41. EB Wilczyna o mocy 999 kW na pracę sieci SN GPZ Duszniki
  42. EF Miłostowo 2 o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Pniewy
  43. FW Niechanowo Pasat o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Gniezno Wschód
  44. FW Zakrzewo WIND o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Złotów
  45. FW Lipka PRIM o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Złotów
  46. FW Zakrzewo KB o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Złotów
  47. EW Wągrowiec 1 o mocy 8 MW na pracę sieci SN GPZ Wągrowiec
  48. EW Wągrowiec 2 o mocy 8 MW na pracę sieci SN GPZ Wągrowiec
  49. Serwerownia Poznań o mocy 10 MW na pracę sieci SN GPZ Junikowo
  50. EW Śmigiel 1 o mocy 9 MW na pracę sieci SN GPZ Śmigiel
  51. EW Śmigiel 2 o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Śmigiel
  52. Ubojnia Drobiu o mocy 750 kW na pracę sieci SN GPZ Rawicz
  53. EW Piła o mocy 500 kW na pracę sieci SN GPZ Piła Centrum
  54. EF Przysieka o mocy 200 kW na pracę sieci SN GPZ Śmigiel
  55. EW Góra Płn. o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Góra
  56. EF Gronówko o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Leszno Gronowo
  57. EF Jemielno o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Góra
  58. FW Klukowo III o mocy 7,58 MW na pracę sieci SN GPZ Złotów
  59. EB Ruchocice o mocy 999 kW na pracę sieci SN GPZ Grodzisk
  60. EF Kiszewo o mocy 1,1976 MW na pracę sieci SN GPZ Szamotuły
  61. EF Brzostowo o mocy 150 kW na pracę sieci SN GPZ Miasteczko Krajeńskie
  62. EF Amica Wronki 1 o mocy 449,1 kW na pracę sieci SN GPZ Wronki
  63. EF Amica Wronki 2 o mocy 349,3 kW na pracę sieci SN GPZ Wronki
  64. EB Rusibórz o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Miłosław
  65. EF Gołanice o mocy 200 kW na pracę sieci SN GPZ Leszno Gronowo
  66. EW Popowo Stare 2 o mocy 3 MW na pracę sieci SN GPZ Śmigiel
  67. EW Niechanowo Agara o mocy  2 MW na pracę sieci SN GPZ Gniezno Wschód
  68. EW Niechanowo Scuderia o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Gniezno Wschód
  69. FW Lubasz 2 o mocy 8 MW na pracę sieci SN GPZ Czarnków Wschód
  70. FW Prusinowo o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Czarnków Wschód
  71. EF Golin 1 o mocy 0,75 MW na pracę sieci SN GPZ Wałcz
  72. FW Zakrzewo STW o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Złotów
  73. FW Zakrzewo Saturn o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Złotów

Oddział Bydgoszcz:

  1. Cukrownia Kruszwica  o mocy 7,2 MW na pracę sieci SN GPZ Kruszwica
  2. IFV Warlubie 1 o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Warlubie
  3. IFV Bożenkowo 1 o mocy 96 kW na pracę sieci SN GPZ Koronowo
  4. IFV Bożenkowo 2 o mocy 96 kW na pracę sieci SN GPZ Koronowo
  5. IFV Bożenkowo 3 o mocy 192 kW na pracę sieci SN GPZ Koronowo
  6. IFV Dąbrowa Wielka o mocy 0,996 MW na pracę sieci SN GPZ Nowa Wieś Wielka
  7. EB Runowo o mocy 1,2 MW na pracę sieci SN GPZ Runowo
  8. EB Ostrowo o mocy 1,2 MW na pracę sieci SN GPZ Nakło
  9. FW Gniewkówiec o mocy 1,8 MW na pracę sieci SN GPZ Nowa Wieś Wielka
  10. IFV Tarkowo o mocy 0,8 MW na pracę sieci SN GPZ Nowa Wieś Wielka
  11. EKO PGKiM Inowrocław o mocy 0,15 MW na pracę sieci SN GPZ Inowrocław
  12. FW Nakło o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Nakło
  13. IFV Kurzejewo o mocy 0,4 MW na pracę sieci SN GPZ Warlubie
  14. IFV Bzowo o mocy 0,3 MW na pracę sieci SN GPZ Warlubie
  15. FW Jankowo o mocy 850 kW na pracę sieci SN GPZ Pakość
  16. FW Żnin II o mocy 4 MW na pracę sieci SN GPZ Żnin Ogrodowa
  17. EK SP Energia o mocy 2,376 MW na pracę sieci SN GPZ Strzelno
  18. FW Ludkowo 3 o mocy 4 MW na pracę sieci SN GPZ Pakość
  19. IFV Żurawia o mocy 800 kW na pracę sieci SN GPZ Kcynia
  20. IFV Jutrzenka Runowo o mocy 855 kW na pracę sieci SN GPZ Runowo
  21. FW Nakło o mocy 6,15 MW na pracę sieci SN GPZ Nakło

Oddział Zielona Góra:

  1. FF Szprotawa o mocy 699 kW na pracę sieci SN GPZ Szprotawa
  2. EPF Łąkie  o mocy 1,4 na pracę sieci SN GPZ Sobieskiego  Świebodzin
  3. ZP Rockwool o mocy 17,95 MW na pracę sieci SN GPZ Sulechów
  4. EPV Zawada I o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Zawada
  5. EPV Zawada II o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Zawada
  6. FF Jarogniewice o mocy 1,99 MW na pracę sieci SN GPZ Graniczna
  7. FW Cisów 2 o mocy 1,5 MW na pracę sieci SN GPZ Kożuchów
  8. FW Wichów o mocy 1,5 MW na pracę sieci SN GPZ Kożuchów
  9. EB Gołaszyn o mocy 0,499 MW na pracę sieci SN GPZ Bytom Odrzański
  10. EPV POŚ Gubin o mocy 0,7 MW na pracę sieci SN GPZ Gubin
  11. FW Głuchów o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Sulechów
  12. EPV Gubin II o mocy 1,165 MW na pracę sieci SN GPZ Gubin
  13. EPV Gubin III o mocy 1,203 MW na pracę sieci SN GPZ Gubin
  14. FW Bobrowice o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Szprotawa
  15. FW Darnawa Płn. o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Sobieskiego
  16. EPV Gosp. Drobiarskie M.Bugaj o mocy 0,149 MW na pracę sieci SN GPZ Nowa Sól Południe
  17. FW Darnawa Płd. o mocy 8 MW na pracę sieci SN GPZ Sulechów
  18. FW Żary AS o mocy 6,4 MW na pracę sieci SN GPZ  Żary
  19. ZPS Żary o mocy 9 MW na pracę sieci SN GPZ Żary Zakładowa
  20. FW Budziechów o mocy 6,4 MW na pracę sieci SN GPZ Budziechów
  21. FW Drożków Lubanice 1 o mocy 9,225 MW na pracę sieci SN GPZ Żary
  22. FW Drożków Lubanice 2 o mocy 12,3 MW na pracę sieci SN GPZ Żary Zakładowa
  23. EPV Dzikowice o mocy 0,136 MW na pracę sieci SN GPZ Szprotawa
  24. FW Stypułów o mocy 12 MW na pracę sieci SN GPZ Kożuchów
  25. EB Klępsk o mocy 1,5 MW na pracę sieci SN GPZ Sulechów
  26. EF Nikodem Mikołaj 1 o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Wolsztyn
  27. EPV Podmokłe Wielkie o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Zbąszynek
  28. EPV Buków o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Sulechów
  29. EPV Dach Pum o mocy 0,154 MW na pracę sieci SN GPZ Gubin

Oddział Szczecin:

  1. PKP Stargard Szczeciński o mocy na pracę sieci SN GPZ Stargard Wschód i Zachód
  2. EB Bara o mocy 0,33 MW na pracę sieci SN GPZ Chojna
  3. EF Olchowo o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogard
  4. EB Bielice o mocy 0,499 MW na pracę sieci SN GPZ Pyrzyce
  5. EF Moracz o mocy 1,9 MW na pracę sieci SN GPZ Moracz
  6. KOG Baltic o mocy 802 kW na pracę sieci SN GPZ Świnoujście
  7. FW Gryfice o mocy 0,5 MW na pracę sieci SN GPZ Gryfice
  8. PV Osina 1 o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogard
  9. FW Smolnica o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Bielin
  10. FF Nowogard o mocy 0,5 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogard
  11. EB Pyrzyce o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Pyrzyce
  12. FW Nowico Poradz o mocy 0,8 MW na pracę sieci SN GPZ Łobez
  13. FW Leśno Górne 2 o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Mścięcino
  14. FF Gryfice 1 o mocy 996 kW na pracę sieci SN GPZ Gryfice
  15. FF Gryfice 2 o mocy 800 kW na pracę sieci SN GPZ Gryfice
  16. FF Pyrzyce 1 o mocy 990 kW na pracę sieci SN GPZ Pyrzyce
  17. FF Pyrzyce 2 o mocy 600 kW na pracę sieci SN GPZ Pyrzyce
  18. OPEZG Wrzosowo o mocy 4398 kW na pracę sieci SN GPZ Kamień Pomorski
  19. FW Trzcińsko 2 o mocy 10 MW na pracę sieci SN GPZ Chojna
  20. FW Chojna Pilotaż o mocy 9 MW na pracę sieci SN GPZ Chojna
  21. FW Widuchowa o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Widuchowa
  22. FFV Miękowo o mocy 999 kW na pracę sieci SN GPZ Goleniów
  23. EFV Barnisław o mocy 478 kW na pracę sieci SN GPZ Gumieńce
  24. FF Rekowo 1 o mocy 999 kW na pracę sieci SN GPZ Kołbacz
  25. FF Rekowo 2 o mocy 999 kW na pracę sieci SN GPZ Kołbacz
  26. FW Smolnica o mocy 4,6 MW na pracę sieci SN GPZ Bielin
  27. FW Darżewo o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Trzebiatów
  28. FF Czarnowo o mocy 1,6 MW na pracę sieci SN GPZ Gryfino
  29. FF Oczyszczalnia Goleniów o mocy 1,1 na pracę sieci SN GPZ Goleniów
  30. EB Chociwel o mocy 1,998 MW na pracę sieci SN GPZ Chociwel
  31. FW Chełm Gryficki o mocy 1,125 na pracę sieci SN GPZ Trzebiatów
  32. FW Nowico Ługowina o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Resko
  33. FF Węgorzyce 1 o mocy 0,99 MW na pracę sieci SN GPZ Maszewo
  34. FF Węgorzyce 2 o mocy 0,99 MW na pracę sieci SN GPZ Maszewo
  35. FF Gryfice o mocy 1,6 MW na pracę sieci SN GPZ Gryfice
  36. FW Widuchowa Pilotaż o mocy 9 MW na pracę sieci SN GPZ Widuchowa
  37. IF Błądkowo 1 o mocy 0,99 MW na pracę sieci SN GPZ Chociwel
  38. IF Błądkowo 2 o mocy 0,99 MW na pracę sieci SN GPZ Chociwel
  39. IF Błądkowo 3 o mocy 0,99 MW na pracę sieci SN GPZ Chociwel
  40. FW Moracz o mocy 1,9 MW na pracę sieci SN GPZ Moracz
  41. IF Kliniska 1 o mocy 0,99 MW na pracę sieci SN GPZ Łozienica
  42. IF Kliniska 2 o mocy 0,62 MW na pracę sieci SN GPZ Łozienica

Oddział Gorzów Wlkp.:

  1.  EB Dobiegniew o mocy 999 kW na pracę sieci SN GPZ Dobiegniew
  2. IF PV Janina Jamniuk o mocy 0,1 MW na pracę sieci SN GPZ Górzyca
  3. FW Trześniów o mocy 5 MW na pracę sieci SN GPZ Sulęcin
  4. FW Drzeńsko o mocy 100 kW na pracę sieci SN GPZ Rzepin
  5. FF Miechów o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Sulęcin
  6. FF Rzepin o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Rzepin
  7. FW Krzęcin o mocy 10 MW na pracę sieci SN GPZ Krzęcin
  8. FW Choszczno I o mocy 7,5 MW na pracę sieci SN GPZ Choszczno
  9. FW Choszczno II o mocy 10 MW na pracę sieci SN GPZ Choszczno
  10. EB Brzoza o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Strzelce Krajeńskie
  11. FW Myślibórz 3 o mocy 10 MW na pracę sieci SN GPZ Myślibórz
  12. ZEW Barlinek o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Barlinek
  13. Oczyszcz. Scieków Gorzów Wlkp. o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Łupowo
  14. FW Piekło 3 o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Międzychód
  15. IF Polichno o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Wawrów
  16. FW Wysoka Sitno IV o mocy 7,5 MW na pracę sieci SN GPZ Dębno
  17. FW Strzelce Pilot o mocy 9 MW na pracę sieci SN GPZ Strzelce Krajeńskie
  18. EB Dębno o mocy 998 kW na pracę sieci SN GPZ Dębno
  19. IF Dach Ekpols o mocy 99,75 kW na pracę sieci SN GPZ Strzelce Krajeńskie
  20. Farma OZE Drzeńsko o mocy 2,9904 MW na pracę sieci SN GPZ Rzepin
  21. PW Myślibórz o mocy 10 MW na pracę sieci SN GPZ Myślibórz
  22. IF Jońca o mocy 102,5 kW na pracę sieci SN GPZ Międzyrzecz
  23. IF Jasieniec o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Międzyrzecz
  24. IF Kolno o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Międzychód
  25. FW Piekło 3 o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Międzychód

 

EKSPERTYZY WYKONANE W 2015 ROKU

Oddział Poznań:

  1. EF Kościan o mocy 960 kW na pracę sieci SN GPZ Kościan
  2. EW Niechanowo Almark o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Gniezno Wschód
  3. FW Zakrzewo Kamp o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Złotów
  4. EF Zabrodzie 1 o mocy 0,7984 MW na pracę sieci SN GPZ Wałcz
  5. Agregat Kogeneracyjny Murowana Goślina o mocy 0,48 MW na pracę sieci SN GPZ Bolechowo
  6. EB Wychowaniec o mocy 400 kW na pracę sieci SN GPZ Szamotuły
  7. EF Mirosławiec 1 o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Mirosławiec
  8. EF Mirosławiec 2 o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Mirosławiec
  9. EF Mirosławiec 3 o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Mirosławiec
  10. EF Mirosławiec 4 o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Mirosławiec
  11. FW Wysoka o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Wyrzysk
  12. EW Śmigiel Pilot 2 o mocy 9 MW na pracę sieci SN GPZ Włoszakowice
  13. FW Gołańcz o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Wągrowiec
  14. EF Bartodzieje o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Wągrowiec
  15. EF Sarbka 2 o mocy 0,2 na pracę sieci SN GPZ Rogoźno
  16. ZP Wronki o mocy 8 MW na pracę sieci SN GPZ Wronki
  17. EB Mateuszewo o mocy 104 kW na pracę sieci SN GPZ Śrem HCP
  18. EF Witankowo 1 o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Wałcz

Oddział Bydgoszcz:

  1. FW Żnin 3 o mocy 8 MW na pracę sieci SN GPZ Żnin Ogrodowa
  2. IFV Jeżewice o mocy 100 kW na pracę sieci SN GPZ Przyłęki
  3. PT Solar o mocy 1080 kW na pracę sieci SN GPZ Nowa Wieś Wielka

Oddział Zielona Góra:

  1. EPV Obłotne o mocy 0,154 MW  na pracę sieci SN GPZ Sulechów
  2. EPV Podmokłe Wielkie II o mocy 1,5 MW na pracę sieci SN GPZ Zbąszynek
  3. EF Pław 2 o mocy 0,9 MW na pracę sieci SN GPZ Krosno Odrzańskie
  4. FW Leśniów Wielki o mocy 2,05 MW na pracę sieci SN GPZ Przylep
  5. EF Pomorsko o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Sulechów

Oddział Szczecin:

  1. FW Nowico Ługowina o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Resko
  2. EB Chociwel o mocy 1,998 MW na pracę sieci SN GPZ Chociwel
  3. PV Nowogard o mocy 0,96 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogard
  4. FF Pruszcz o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Gryfice
  5. ZPW Pilchowo o mocy 0,5 MW na pracę sieci SN GPZ Polmo
  6. ZSPWKS Ostrów Brdowski o mocy 10,6 MW na pracę sieci SN GPZ Żelechowo
  7. IF Kulice 3 o mocy 0,999 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogard
  8. IF Kulice 4 o mocy 0,999 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogard
  9. IF Kulice 5 o mocy 0,999 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogard
  10. IF Kulice 6 o mocy 0,999 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogard

​​Oddział Gorzów Wlkp.:

  1. IF Dawid o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Górzyca
  2. IF Roel o mocy 100 kW na pracę sieci SN GPZ Słubice
  3. FW Staw 469 o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Myślibórz
  4. FW Staw 51 o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Myślibórz
  5. FW Staw 322/1 o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Myślibórz
  6. EB Chróścik o mocy 375 kW na pracę sieci GPZ Łupowo
  7. Fusion Industrial o mocy 2x7 MW na pracę sieci GPZ Baczyna

EKSPERTYZY WYKONANE W 2015 ROKU PO UZGODNIENIU JEDNOLITYCH  KRYTERIÓW PRZYŁĄCZANIA ŹRÓDEŁ DO SIECI SN

Oddział Poznań:

  1. ZP Hanke Tissue o mocy 6 i 10 MW na pracę sieci GPZ Kostrzyn
  2. EW Młotkowo o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Wyrzysk-Wysoka
  3. EW Lipka Rixla o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Złotów
  4. EW Drzymałowo o mocy 0,85 MW na pracę sieci GPZ Grodzisk
  5. EB Mielno o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Gniezno Winiary
  6. EF Przysieka Polska o mocy 0,4 MW na pracę sieci GPZ Śmigiel
  7. EF Leśniewo o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Fałkowo
  8. EF Karolinka o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Rawicz
  9. FW Szymanowo o mocy 0,5 MW na pracę sieci GPZ Rawicz
  10. EW BIO 9 o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Złotów
  11. EF Pogorzela o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Pępowo
  12. EF Jemielno II o mocy 1,2 MW na pracę sieci GPZ Góra
  13. EB Rusibórz o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Miłosław
  14. EB Wielichowo o mocy 0,499 MW na pracę sieci GPZ Smigiel
  15. ECO WIND Factory o mocy 0,25 MW na pracę sieci GPZ Złotów
  16. EF Szkaradowo o mocy 0,75 MW na pracę sieci GPZ Rawicz
  17. EB Włoszakowice o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Włoszakowice
  18. EW Złotów Take the Wind o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Jastrowie
  19. EW Złotów Hossa o mocy 3,2 MW na pracę sieci GPZ Jastrowie
  20. EW Złotów TKW o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Jastrowie
  21. EW Świętosław o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Mirosławiec
  22. EW Raczkowo o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Pobiedziska 
  23. FW Niechanowo Pasat o mocy 3,4 MW na pracę sieci GPZ Gniezno Wschód
  24. Kogeneracja Wałcz o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Wałcz
  25. Podstacja Trakcyjna Nekla o mocy 7 MW na pracę sieci GPZ Nekla
  26. Podstacja Trakcyjna Gutowo Wielkie o mocy 8 MW na pracę sieci GPZ  Września Wschód
  27. EF Słonawy o mocy 0,3 Mw na pracę sieci GPZ Oborniki
  28. EB Gorzelnia Sierniki o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Rogoźno
  29. FW Śmigiel Pilot 3 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Włoszakowice
  30. FW Śmigiel Pilot 4 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Kościan
  31. EB Miłostowo o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Pniewy
  32. FW Pępowo 2 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Pępowo
  33. FW Rudniki 1 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Buk
  34. EC-2 Szamotuły o mocy 0,6 MW na pracę sieci GPZ Szamotuły
  35. FW Łubnica o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Grodzisk Wlkp.
  36. FW Giżewski o mocy 0,9 MW na pracę sieci GPZ Rawicz Skorzyn
  37. FW Płaczki o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Środa
  38. EF Glinki Mokre o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Okonek
  39. EF Anielin o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Okonek
  40. FW Złotów Take The Wind o mocy 3 MW na pracę sieci GPZ Jastrowie
  41. EF Dąbrówka 1 o mocy 0,475 MW na pracę sieci GPZ Plewiska
  42. EF Dąbrówka 2 o mocy 1,675 MW na pracę sieci GPZ Plewiska
  43. EF Szpital o mocy 0,5 MW na pracę sieci GPZ Szpital Kurlandzka
  44. EW Śmigiel Pilot 5 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Kościan
  45. EF Drzonek o mocy 0,66 MW na pracę sieci GPZ Śrem
  46. EW Okonek 1 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Okonek
  47. EW Okonek 2 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Okonek
  48. EW Śmigiel Pilot 6 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Krzywiń
  49. EW Michałowo o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Gostyń
  50. EW Hossa II o mocy 3 MW na pracę sieci GPZ Jastrowie
  51. EB Dąbrówka o mocy 0,5 MW na pracę sieci GPZ Gostyń
  52. EF AC VEGA o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Kościan
  53. EF Święciechowa o mocy 0,25 MW na pracę sieci GPZ Leszno Gronowo
  54. EW Hossa III o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Jastrowie
  55. EW Lubasz 3 o mocy 3,2 MW na pracę sieci GPZ Czarnków Wschód
  56. EW Lubasz 4 o mocy 4 MW na pracę sieci GPZ Czarnków Wschód
  57. EF Piłka o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Drawski Młyn
  58. FW Rudniki 2 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Buk

Oddział Bydgoszcz:

  1. Waimea Logistic Park o  mocy 5330 kW na pracę sieci GPZ Bydgoszcz Południe
  2. EC Rozwarzyn o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Paterek
  3. FW Boluminek o mocy 2,08 MW na pracę sieci GPZ Fordon
  4. EF Wiata Produkcyjno Magazynowa o mocy 0,825 MW na pracę sieci GPZ Czersk
  5. EW Wszedzeń-Sucharzewo o mocy 0,05 MW na pracę sieci GPZ Mogilno
  6. Bioreaktor Januszkowo o mocy 1,584 MW na pracę sieci GPZ Żnin
  7. EF Kruszyn Krajeński o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Przyłęki
  8. EF Glinno Wielkie o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Gniewkowo Stara Wieś
  9. EF Farma Józefkowo o mocy 0,3992 MW na pracę sieci GPZ Paterek

Oddział Zielona Góra:

  1. EF Brzeźnica o mocy 0,8991 MW na pracę sieci GPZ Krosno Odrzańskie
  2. EF Gubinek o mocy 0,96 MW na pracę sieci GPZ Gubin
  3. EF Mostki III o mocy 0,8991 MW na pracę sieci GPZ Świebodzin Sobieskiego
  4. EF Kolsko 1 o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Sława
  5. EF Leśniów Mały o mocy 0,9 MW na pracę sieci GPZ Przylep
  6. EF Farma Kalsk o mocy 0,3992 MW na pracę sieci GPZ Sulechów
  7. ZP Lantmannen Poland o mocy 10,4 MW na pracę sieci GPZ Nowa Sól Południe
  8. EF Obłotne o mocy 0,9 MW na pracę sieci GPZ Sulechów
  9. EF Buków o mocy 0,9 MW na pracę sieci GPZ Sulechów
  10. EF Brody o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Sulechów
  11. EF Cisów o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Kożuchów
  12. EF Gubinek II o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Gubin
  13. EF Lubin o mocy 0,8832 na pracę sieci GPZ Dębrznica
  14. EF Farma PV Zbąszynek o mocy 0,882 MW na pracę sieci GPZ Zbąszynek

Oddział Szczecin:

  1. Instalacja Kog. Kobylanka o mocy 0,22 MW  Kołbacz
  2. ZTUO Szczecin o mocy 12,5 MW na pracę sieci GPZ Żelechowo
  3. EF Miękowo 1 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Goleniów
  4. EF Kulice 1  o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Nowogard
  5. EF Kulice 2 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Nowogard
  6. EF Moracz 1 o mocy 0,95 MW na pracę sieci GPZ Moracz 
  7. EF Moracz 2 o mocy 0,95 MW na pracę sieci GPZ Moracz
  8. EF Policko 1 o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Resko
  9. FW Lędzin II o mocy 0,6 MW na pracę sieci GPZ Niechorze
  10. Instalacja Kog.Kobylanka o mocy 0,44 MW na pracę sieci GPZ Kołbacz
  11. EF Stradzewo o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Choszczno II
  12. IF Lubień Dolny 1 o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Resko
  13. IF Lubień Dolny 2 o mocy 0,7 MW na pracę sieci GPZ Resko
  14. EB Łobez o mocy 0,499 MW na pracę sieci GPZ Łobez
  15. FF Kamień Pomorski 1 o mocy 0,78 MW na pracę sieci GPZ Kamień Pomorski
  16. EW Derkacz WT1 o mocy 3,3 MW na pracę sieci GPZ Moracz
  17. EW Derkacz WT2 o mocy 3,3 MW na pracę sieci GPZ Moracz
  18. EB Getermia Pyrzyce o mocy 1,5 MW na pracę sieci GPZ Pyrzyce
  19. FW Pargowo o mocy 0,966 MW na pracę sieci GPZ Białowieska
  20. EF Miękowo 2 o mocy 0,5 MW na pracę sieci GPZ Goleniów
  21. EF Baltic Group Reptowo o mocy 0,7 MW na pracę sieci GPZ Kołbacz
  22. PKP Goleniowska o mocy 8 MW na pracę sieci GPZ Załom
  23. EF SP ZOZ MSW o mocy 0,1 MW na pracę sieci GPZ Turzyn

Oddział Gorzów Wlkp.:

  1. EF Osów 1 o mocy 0,64 MW na pracę sieci GPZ Drezdenko
  2. EF Osów 2 o mocy 0,84 MW na pracę sieci GPZ Drezdenko
  3. EB ITEN o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Drezdenko
  4. EB Agrigen Osów o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Drezdenko
  5. EF Sierczynek o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Międzyrzecz
  6. EF Klesno o mocy 0,2 MW na pracę sieci GPZ Drezdenko
  7. EF Mościczki 1 o mocy 0,980 MW na pracę sieci GPZ Witnica
  8. EW Eviva Skrzydlewo o mocy 4 MW na pracę sieci GPZ Międzychód
  9. EW Żabice o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  10. EF KSSSE 1 o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Kostrzyn
  11. EF Mościce 1 o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Witnica
  12. EF Drzewce o mocy 0,75 MW na pracę sieci GPZ Międzychód
  13. EF Kinice o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Mostkowo
  14. EF Muchocin o mocy 0,9108 MW na pracę sieci GPZ Międzychód
  15. EF Pamięcin 1 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  16. EF Pamięcin 2 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  17. EF Pamięcin 3 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  18. EF Pamięcin 4 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  19. EF Pamięcin 5 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  20. EF Lubniewice o mocy 4,08 MW na pracę sieci GPZ Sulęcin

​EKSPERTYZY WYKONANE W LATACH 2016/2017 

Oddział Poznań:

  1.  EW Parkowo 2 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Oborniki Wschód
  2. EW Mieścisko 5 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Piastowice
  3. EF Kopaszyn o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Wągrowiec
  4. EF Nowy Dwór 1 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Złotów
  5. EF Nowy Dwór 2 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Złotów
  6. EF Czarnotki o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Środa
  7. EF Grodzisko o mocy 1MW na pracę sieci GPZ Leszno Gronowo
  8. EF Klonówiec o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Leszno Gronowo
  9. EF Łaszczewiec o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Rogoźno
  10. PT Bojanowo o mocy 13 MW na pracę sieci GPZ Bojanowo
  11. PT Szamotuły o mocy 11 MW na pracę sieci GPZ Szamotuły
  12. EB Mielno o mocy 0,6 MW na pracę sieci GPZ Gniezno Winiary
  13. EW Okonek 2 o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Okonek
  14. EW Okonek 3 o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Okonek
  15. EW Okonek 4 o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Okonek
  16. EF Wilkowice o mocy 0,5 MW na pracę sieci GPZ Czarnków Wschód
  17. FW Lubasz 5 o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Czarnków Wschód
  18. FW Lubasz 6 o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Czarnków Wschód
  19. FW Lubasz 7 o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Czarnków Wschód
  20. FW Lubasz 8 o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Czarnków Wschód
  21. EF Morzewo 1 o mocy 0,925 MW na pracę sieci GPZ Piła Południe
  22. EF Mała Górka o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Nekla
  23. EW Piecewo o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Jastrowie
  24. EW Pałczyn 1 o mocy 4,8 MW na pracę sieci GPZ Miłosław 
  25. EW Pałczyn 2 o mocy 4,8 MW na pracę sieci GPZ Miłosław
  26. FW Młotkowo 2 o mocy 4 MW na pracę sieci GPZ Wyrzysk
  27. EF Orzeszkowo o mocy 0,960 MW na pracę sieci GPZ Sieraków
  28. FW Kwilcz o mocy 0,250 MW na pracę sieci GPZ Sieraków
  29. EF Grobia o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Sieraków
  30. EF Czachorowo o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Gostyń
  31. FW Niechanowo FIR o mocy 6,8 MW na pracę sieci GPZ Gniezno Wschód
  32. EF Starczanowo o mocy 0,9 MW na pracę sieci GPZ Nekla
  33. EW Czerniejewo Dahlia o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Fałkowo
  34. EF Jaryszewo o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Szamotuły
  35. EF Łukowo o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Oborniki Wlkp.
  36. EF Muchocin o mocy 0,138 MW na pracę sieci GPZ Międzychód
  37. EW Czerniejewo KO o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Września
  38. EF Sobiałkowo o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Rawicz
  39. EF Rzemiechów o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Pępowo
  40. EF Nowołoskoniec o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Szamotuły
  41. EW Niechanowo Equlibrum o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Września
  42. MEW Pianówka o mocy 0,447 MW na pracę sieci GPZ Czarnków Wschód
  43. EF Sławienko o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Szamotuły
  44. EF Trzcianka o mocy 0,97 MW na pracę sieci GPZ Trzcianka
  45. EF Kawczyn I o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Kościan
  46. Volkswagen Poznań o mocy 20 MW na pracę sieci GPZ Poznań HCP
  47. EW Czerniejewo Domi-Breeze o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ  Fałkowo
  48. EF Gościejewice o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Bojanowo-Krobia
  49. EF Kiełpiny o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Wolsztyn-Zbąszyń
  50. EF Parzęczewo o mocy 0,8832 MW  na pracę sieci GPZ Grodzisk-Kamieniec
  51. EF Zacisze I o mocy 0,748 MW na pracę sieci GPZ Mirosław
  52. EF Zacisze II o mocy 0,646 MW na pracę sieci GPZ Mirosław
  53. EF EkoNelia o mocy 1,905 MW na pracę sieci GPZ Nekla
  54. EF Krispol o mocy 0,825 MW na pracę sieci GPZ Nekla
  55. EB Komorzewo o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Czarnków Wschód
  56. EC Buk 1 o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Buk
  57. EF Trzcianka 1 o mocy 0,96 MW na pracę sieci GPZ Trzcianka
  58. EF Karpicko o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Wolsztyn
  59. EF Boguszyn o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Włoszakowice
  60. EF Łubnica o mocy 0,8832  MW na pracę sieci GPZ Grodzisk Wlkp.
  61. FW Piecewo Południe EW 3 o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Złotów
  62. EF Dzierzążenko o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Złotów
  63. EF Biała o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Trzcianka 
  64. EF Grylewo o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Wągrowiec
  65. EF Donatowo o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Śrem Helenki
  66. EF Miłosławice o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Piastowice
  67. EF Łowicz Wałecki o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Mirosławiec
  68. EB Ruda o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Wyrzysk
  69. EF Wągrowiec I o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Wągrowiec
  70. EF Paproć o mocy 2,5 MW na pracę sieci GPZ Nowy Tomyśl
  71. ZP Exide o mocy 12 MW na pracę sieci GPZ Nadolnik
  72. EF Stary Widzim o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Wolsztyn
  73. EF Dzięczyna o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Bojanowo
  74. EF Turowo o mocy 0,8832 na pracę sieci GPZ Pniewy
  75. EF Stary Widzim II o mocy na pracę sieci GPZ Wolsztyn
  76. EF Ziemlin o mocy 0,8832 MW pracę sieci GPZ Rawicz
  77. EF Kłębowiec 2 o mocy 5 MW pracę sieci GPZ Wałcz
  78. EF Pniewy Zamek 1 o mocy 0,8832 MW pracę sieci GPZ Pniewy
  79. EF Pniewy Zamek 2 o mocy 0,8832 MW pracę sieci GPZ Pniewy
  80. ZP Wrigley o mocy 4 MW pracę sieci GPZ Żegrze
  81. EF Kębłowo 1 o mocy 0,9 MW pracę sieci GPZ Miłosław 
  82. EF Kębłowo 2 o mocy 0,9 mW pracę sieci GPZ Miłosław
  83. FW Piecewo Południe EW 1 o mocy 3 MW pracę sieci GPZ Złotów
  84. FW Piecewo Południe EW 2 o mocy 3 MW pracę sieci GPZ Złotów
  85. EF Lipka o mocy 0,95 MW na pracę sieci GPZ Złotów
  86. FW Wronczyn o mocy 4 MW na pracę sieci GPZ Stęszew
  87. EF Wałcz Wronia II o mocy 0,96 MW na pracę sieci GPZ Wałcz
  88. EF Kobylniki o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Śmigiel
  89. EF Nowy Białcz o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Śmigiel
  90. EF Łagiewniki 1 o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Kościan
  91. EF Łagiewniki 2 o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Kościan
  92. EF Kawczyn 2 o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Kościan
  93. EF Stacja Uzdatniania Wody 1 o mocy 0,17 MW na pracę sieci GPZ Oborniki
  94. EF Stacja Uzdatniania Wody 2 o mocy 0,17 MW na pracę sieci GPZ Oborniki
  95. EF Słupia Kapitulna o mocy 0,75 MW na pracę sieci GPZ Rawicz
  96. EF Miłosławice o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Węgorzewo
  97. EF Nowe o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Węgorzewo
  98. EF Drawsko I o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Drawski Młyn
  99. EF Drawsko II o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Drawski Młyn
  100. EB Zawory o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Śrem HCP
  101. Centrum Log. Leszno o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Leszno Zachód
  102. EF Dolnik o mocy 0,96 MW na pracę sieci GPZ Złotów
  103. FW Piecewo Południe EW 3 o mocy 3 MW na pracę sieci GPZ Złotów
  104. FW Budzyn 1 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Budzyń
  105. FW Budzyń 3 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Budzyń
  106. EF Tuchola 2 o mocy 0,75 MW na pracę sieci GPZ Sieraków
  107. EK Szlachęcin o mocy 1,016 MW na pracę sieci GPZ Bolechowo
  108. EF Szlachęcin o mocy 0,24 MW na pracę sieci GPZ Bolechowo
  109. FW Jastrowie o mocy 0,24 MW na pracę sieci GPZ Jastrowie
  110. EF OŚ Mosina o mocy 0,09 MW na pracę sieci GPZ Mosina
  111. EF SUW Wiśniowa o mocy 0,197 MW na pracę sieci GPZ HCP Starołęka
  112. EF LOŚ Poznań o mocy 0,168 MW na pracę sieci GPZ Naramowice
  113. EF Dobino o mocy 1,98 MW na pracę sieci GPZ Wałcz
  114. EF Mieścisko 7 o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Wągrowiec
  115. EF Mieścisko 8 o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Wągrowiec
  116. EF Luboszyce o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Góra
  117. EF Gostkowo o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Rawicz
  118. EF Barczyzna o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Nekla
  119. PT PKP Poznań o mocy 2x9,8 MW na pracę sieci GPZ Jeżyce
  120. EF Foto Invest Czarnków o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Czarnków Wschód
  121. EF Foto Invest Lubasz o mocy 5 MW na pracę sieci GPZ Czarnków Wschód
  122. EF Podgaje o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Okonek
  123. ZP Odlewnia Żeliwa Drawsko o mocy 2x 6 MW na pracę sieci GPZ Drawski Młyn
  124. EF Glinka Duchowna o mocy 0,9 MW na pracę sieci GPZ Nekla
  125. EF Prusim o mocy 0,912 MW na pracę sieci GPZ Sieraków
  126. FW Bukówiec Górny o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Włoszakowice
  127. FW Ujście cz.1 o mocy 6,9 MW na pracę sieci GPZ Trzcianka
  128. FW Ujście cz.2 o mocy 6,35 MW na pracę sieci GPZ Trzcianka
  129. FW Ujście cz.3 o mocy 6,9 MW na pracę sieci GPZ Ujście
  130. FW Ujście cz.4 o mocy 6,9 MW na pracę sieci GPZ Ujście
  131. FW Ujście cz.5 o mocy 6,1 MW na pracę sieci GPZ Chodzież
  132. FW Ujście cz.6 o mocy 7,65 MW na pracę sieci GPZ Chodzież
  133. EF Podgaje 2 o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Okonek
  134. EF Podgaje 4 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Okonek
  135. EF Podgaje 5 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Okonek
  136. PT PKP Gdyńska  o mocy 12 MW na pracę sieci GPZ Nadolnik
  137. EF Wągrowiec III o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Wągrowiec
  138. EF E1 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Wronki
  139. EF E2 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Wronki
  140. EF E3 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Wronki
  141. EF Krispol o mocy 0,6 MW na pracę sieci GPZ Nekla
  142. EW Rataje o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Grodzisk
  143. EF Magazyn o mocy 0,1 MW  na pracę sieci GPZ Jastrowie
  144. EF Topola o mocy 0,9384 MW na pracę sieci GPZ Środa
  145. EF Brody 1 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Pniewy
  146. EF Brody 2 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Pniewy
  147. EF Eko-Łopuchowo o mocy 0,316 MW na pracę sieci GPZ Pogodno
  148. EF Słupia Kapitulna 2 o mocy 0,45 MW na pracę sieci GPZ Rawicz
  149. EF Wałcz Albatros o mocy 0,7 MW na pracę sieci GPZ Wałcz
  150. EB Srocko Małe o mocy 0,15 MW na pracę sieci GPZ Iłówiec
  151. EB Przybroda o mocy 0,5 MW na pracę sieci GPZ Szamotuły
  152. EF ZP Tip Topol o mocy 0,371 MW na pracę sieci GPZ Fałkowo
  153. EF Dolnik 2 o mocy  0,96 MW na pracę sieci GPZ Złotów
  154. EF Wągrowiec IV o mocy 0,33 MW na pracę sieci GPZ Wągrowiec
  155. EF Oborniki 1 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Szamotuły
  156. EB Mnichy II o mocy 3 MW na pracę sieci GPZ Międzychód
  157. EF Bartodzieje o mocy 0,95 MW na pracę sieci GPZ Wągrowiec
  158. EF Dramers Rabowice o mocy 1,008 MW na pracę sieci GPZ Swarzędz

Oddział Bydgoszcz:

  1. EF Sipiory Comado o mocy 0,112 MW  na pracę sieci GPZ Kcynia-Paterek 
  2. EF Zrazim o mocy 0,6 MW na pracę sieci GPZ Żnin Ogrodowa
  3. EW Chełmce 4 o mocy 0,85 MW na pracę sieci GPZ Karczyn
  4. EF MIlewko o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Warlubie
  5. EF Gostycyn I o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Tuchola
  6. EF Sępólno Krajeńskie o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Sępólno Krajeńskie
  7. EW Sikorowo 2 o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Marulewska
  8. EF Brusy III o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Brusy
  9. EF Brusy IV o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Brusy
  10. EF Brusy V o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Brusy
  11. EF KBN o mocy 0,799 MW na pracę sieci GPZ Mogilno
  12. EF Dobrcz I o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Kotomierz
  13. EF Dobrcz II o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Kotomierz
  14. EF Dobrcz III o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Kotomierz
  15. EF GN Solar o mocy 0,799 MW na pracę sieci GPZ Mogilno
  16. EF Kruszyn 1 o mocy 0,091 MW na pracę sieci GPZ Osowa Góra
  17. EF Czersk I o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Czersk
  18. EF Czersk II o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Czersk
  19. EF Chojnice I o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Sępólno Krajeńskie
  20. EF Chojnice II o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Chojnice Przemysłowa
  21. EF Więcbork I o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Runowo Krajeńskie
  22. EF Więcbork II o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Runowo Krajeńskie
  23. EF Dobrcz IV o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Kotomierz
  24. EF Dobrcz V o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Kotomierz
  25. EF Dobrcz VI o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Kotomierz
  26. EB Runowo Krajeńskie o mocy 1,2 MW na pracę sieci GPZ  Runowo Krajeńskie
  27. ZP Can Pack o mocy 7,5 MW na pracę sieci GPZ Osowa Góra
  28. EB Ostrowo o mocy 1,2 MW na pracę sieci GPZ Nakło
  29. EF Sępólno  Krajeńskie o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Sępólno Krajeńskie
  30. EF Drożdżenica I o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Sępólno Krajeńskie
  31. EF Drożdżenica II o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Sępólno Krajeńskie
  32. EF Trzciany I o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Sępólno Krajeńskie
  33. EF Kęsowo o mocy 0,935 MW na pracę sieci GPZ Tuchola
  34. EF Tuchola I o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Tuchola
  35. EB Ostrowo o mocy 1,9 MW na pracę sieci GPZ Nakło
  36. EB Runowo Krajeńskie o mocy 1,9 MW na pracę sieci GPZ Runowo Krajeńskie
  37. EF Przymuszewo I o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Tuchola
  38. EF Przymuszewo II o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Tuchola
  39. EF Nakło o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Paterek
  40. EF Bralewnica I o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Tuchola
  41. EF Zawiszyn o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Gniewkowo
  42. EF Sępólno Krajeńskie III o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Sępólno Krajeńskie
  43. EF Lniano I o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Żur
  44. EW Borowy Młyn o mocy 0,037 MW na pracę sieci GPZ Warlubie
  45. EF Sępólno Krajeńskie V o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Sępólno Krajeńskie
  46. EF Gostycyn I o mocy 0,72 MW na pracę sieci GPZ Tuchola
  47. EF Nakło nad Notecią o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Paterek
  48. EF Zawiszyn o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Gniewkowo
  49. EF Oczyszczalnia Ścieków Chojnice o mocy 0,2628 MW na pracę sieci GPZ Chojnice Kościerska
  50. EF Bukowiec II o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Przechowo
  51. EF Rozwarzyn 1 o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Paterek
  52. EF Tuszyny o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Kotomierz
  53. EF Mierucin B o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Sępólno Krajeńskie
  54. ZP SBN Runowo o mocy 7 MW na pracę sieci GPZ Runowo Krajeńskie
  55. EF Chojnice VII o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Chojnice Przemysłowa
  56. EF Liszkowice o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Gniewkowo
  57. EF Lniano I o mocy 0,7 MW na pracę sieci GPZ Żur
  58. EF Żnin I o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Żnin
  59. EF Żnin II o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Żnin
  60. EF Janowiec Wlkp. II o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Żnin 
  61. EF Janowiec Wlkp. III o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Żnin
  62. EF Korowonowo I o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Koronowo
  63. EF Koronowo II o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Koronowo
  64. EF Janowiec Wlkp. I o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Piastowice
  65. EF Chrząstowo 1 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Gniewkowo
  66. EF Michalcza o mocy 0,999 MW  na pracę sieci GPZ Piastowice
  67. EF Michalcza II o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Piastowice
  68. EF Polska Wieś 8 o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Piastowice
  69. EF Rogowo I o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Trzemeszno
  70. EF Mierucin A o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Sępólno Krajeńskie
  71. EF Włóściborek o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Sępólno Krajeńskie 
  72. EF Wąwelno A o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Runowo Krajeńskie
  73. EF Dobrcz VII o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Kotomierz
  74. EF Zrazim I o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Żnin 
  75. EF Dobrcz X o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Kotomierz 
  76. EF Rozwarzyn III o mocy na pracę sieci GPZ Paterek

Oddział Szczecin:

  1. EF ZCO o mocy 0,42 MW na pracę sieci GPZ Żelechowo
  2. Podstacja Trakcyjna Dolice o mocy 2x6 MW na pracę sieci GPZ Dolice
  3. EF Policko 2 o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Resko
  4. EB Łobez o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Łobez
  5. EF Radzanek 111 o mocy 0,972 MW na pracę sieci GPZ Maszewo
  6. EF Starzyce o mocy 0,15 MW na pracę sieci GPZ Chociwel
  7. EF Niegrzebia o mocy 2,01 MW na pracę sieci GPZ Łobez
  8. Inst. Kobylanka o mocy 0,953 MW na pracę sieci GPZ Kołbacz
  9. IDM Kortmann o mocy 9,9 MW na pracę sieci GPZ Białowieska
  10. EF Selfa Szczecin o mocy 0,18 MW na pracę sieci GPZ Gumieńce
  11. EF Stare Węgorzynko o mocy 0,198 MW na pracę sieci GPZ Węgorzyno
  12. EF Baltic Group Kozy I o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Chociwel
  13. EF Baltic Group Kozy II o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Chociwel
  14. EF Bobrowniki I o mocy 0,25 MW na pracę sieci GPZ Chociwel
  15. EF Bobrowniki II o mocy 0,25 MW na pracę sieci GPZ Chociwel
  16. EF Hala Nehringa o mocy 0,0999 MW na pracę sieci GPZ Skolwin
  17. EB Dolice o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Dolice
  18. EF Łosośnica o mocy 0,3 MW na pracę sieci GPZ Resko
  19. EF Drzymały 65 o mocy 0,8825 na pracę sieci GPZ Stargard Wschód, Zachód
  20. EF Warszawska 24 o mocy 0,75 na pracę sieci GPZ Stargard Wschód
  21. EF Pyrzyce 91/3 o mocy 0,48 MW na pracę sieci GPZ Pyrzyce
  22. EF Pyrzyce 91/4 o mocy 0,48 MW na pracę sieci GPZ Pyrzyce
  23. EF Oczyszczalnia Sciekó Płoty o mocy 0,253 MW na pracę sieci GPZ Gryfice
  24. EF Lubczyna o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Łozienica
  25. EF SSW1 o mocy 0,884 MW na pracę sieci GPZ Węgorzyno
  26. EF SSW2 o mocy 0,884 MW na pracę sieci GPZ Węgorzyno
  27. EB Łozienica o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Łozienica
  28. EF Łozienica o mocy 0,5 MW na pracę sieci GPZ Łozienica
  29. ST Motowozownia Szczecin o mocy 8 MW na pracę sieci GPZ Białowieska
  30. ST GSZ SPC o mocy 10 MW na pracę sieci GPZ Zdroje
  31. EF Łobez Drawska 37 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Łobez
  32. EF Niegrzebia 1 o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Łobez
  33. EF Niegrzebia 2 o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Łobez
  34. EF Kurcewo o mocy 0,96 MW na pracę sieci GPZ Dolice
  35. EF Voigt Promotion o mocy 0,0828 MW na pracę sieci GPZ Police Fabryczna
  36. EF Manhattan o mocy 0,282 MW na pracę sieci GPZ Łączna
  37. EF Oczyszczalnia Ścieków Goleniów o mocy 0,325 MW na pracę sieci GPZ Goleniów
  38. EF Stacja Uzdatniania Wody Goleniów o mocy 0,2265 na pracę sieci GPZ Goleniów
  39. EF Oczyszczalnia Ścieków Komarowo o mocy 0,0675 MW na pracę sieci GPZ Goleniów
  40. ZP Baltic Spinning o mocy 10 MW na pracę sieci GPZ Łozienica
  41. Centrum Log. Kołbaskowo o mocy 8 MW na pracę sieci GPZ Trzebiatów
  42. Park Wodny w Szczecinie o mocy 11 MW na pracę sieci GPZ Żelechowo
  43. EF SPK 1 PUM o mocy 0,74 MW na pracę sieci GPZ Polmo
  44. EF Pargowo 1 o mocy 0,4968 MW na pracę sieci GPZ Białowieska
  45. ST PKP 31081 o mocy 10,5 MW na pracę sieci GPZ Łozienica
  46. EF Dolice o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Dolice
  47. EF Kamień Pomorski I o mocy 0,85 MW na pracę sieci GPZ Kamień Pomorski
  48. EF Kamień Pomorski II o mocy 0,85 MW na pracę sieci GPZ Kamień Pomorski
  49. EF Błądkowo 1 o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Chociwel
  50. EF Błądkowo 2 o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Chociwel
  51. EF Błądkowo 3 o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Chociwel
  52. EF Słoneczna Stepnica o mocy 1,872 MW na pracę sieci GPZ Recław
  53. EF Załęże o mocy 0,462 MW na pracę sieci GPZ Pyrzyce

Oddział Gorzów Wlkp.:

  1. EF Roztocze o mocy 0,8832 na pracę sieci GPZ Choszczno
  2. EF Sułowo o mocy 0,8832 na pracę sieci GPZ Choszczno
  3. EF Suliborek o mocy 0,99 na pracę sieci GPZ Choszczno
  4. Podstacja Trakcyjna Słonice o mocy 2x6 MW na pracę sieci GPZ Krzęcin
  5. EB Kostrzyn o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Kostrzyn
  6. EB Dalsze o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Myślibórz
  7. EF GOT Stanowice o mocy 0,126 MW na pracę sieci GPZ Łupowo
  8. EF Bobrówko o mocy 0,85 MW na pracę sieci GPZ Strzelce Krajeńskie 
  9. FW Staw 1 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Myślibórz
  10. FW Staw 2 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Myślibórz
  11. FW Staw 3 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Myślibórz
  12. EB PGB Dobiegniew o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Dobiegniew
  13. EF Mościce 2 o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Witnica
  14. EF Pakość o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Choszczno
  15. EF Kowalów 1 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Słubice
  16. EF Kowalów 2 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Słubice
  17. EF Żubrów o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Sulęcin
  18. EF Brzozowiec o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Wawrów
  19. FW Staw o mocy 3 MW na pracę sieci GPZ Myślibórz
  20. EB Dalsze o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Myślibórz
  21. EB Dalsze 2 o mocy 2,2 MW na pracę sieci GPZ Myślibórz
  22. EF Giżyn o mocy 1,517 MW na pracę sieci GPZ Mostkowo
  23. EF Patryk o mocy 1,6 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  24. EB Przytoczna o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Zielomyśl
  25. EF Zemsko o mocy 0,97 MW na pracę sieci GPZ Skwierzyna
  26. EF Lewice o mocy 0,8832 na pracę sieci GPZ Zielomyśl
  27. EF Stary Dworek o mocy 0,8832 na pracę sieci GPZ Skwierzyna
  28. EF Świniary o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  29. EF Sułów 1 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Rzepin
  30. EF Sułów 2 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Rzepin
  31. EF Witnica 2 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Witnica
  32. EF Witnica 3 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Witnica
  33. Kogeneracja Barlinek o mocy 5,8 MW na pracę sieci GPZ Barlinek
  34. EF Radówek o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  35. EF Stary Dworek o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Skwierzyna
  36. FW Staw o mocy 4,5 MW na pracę sieci GPZ Myślibórz
  37. EF Górzyca 1 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  38. EB Karkoszów o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  39. EF Patryk o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  40. EF Sokoliniec o mocy 0,8587 MW na pracę sieci GPZ Choszczno
  41. EB Dolina Iny o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Choszczno
  42. EF Rzepin o mocy 0,96 MW na pracę sieci GPZ Rzepin
  43. SK Barlinek o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Barlinek
  44. EF Twierdzielewo o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Międzyrzecz

Oddział Zielona Góra:

  1. Biogazownia Kogeneracyjna Oczyszczalni Ścieków Zielona Góra o mocy 0,506 MW na pracę sieci GPZ Przylep
  2. EF Tyrszeliny 1 o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Sława
  3. EF Tyrszeliny 2 o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Sława
  4. ZP Gedia Poland o mocy 10,85 MW na pracę sieci GPZ Nowa Sól Graniczna
  5. EF Blue Sky o mocy 0,864 na pracę sieci GPZ Nowa Sól Graniczna
  6. EF Dąbrowa o mocy 1,95 MW na pracę sieci GPZ  Budziechów
  7. EF Przecław o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Szprotawa
  8. EF Konin Żagański o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Jankowa Żagańska
  9. EF Bukowica o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Bytom Odrzański
  10. EF Gębice o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Gubin
  11. Hala Prod.- Mag. Zielona Góra o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Zielona Góra Braniborska
  12. EF Bobrzany o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Szprotawa
  13. EF Buków o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Sulechów
  14. EF Łęgowo o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Sulechów
  15. EF Konin Żagański II o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Jankowa Żagańska
  16. EF Bukowina Bobrzańska o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Żagań
  17. EF Podmokłe Małe o mocy 0,92 MW na pracę sieci GPZ Babimost
  18. EF Laski o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Babimost
  19. FW Stypułów o mocy 8 MW na pracę sieci GPZ Kożuchów
  20. EF Grabów o mocy 0,96 MW na pracę sieci GPZ Bronowice
  21. EF Olszyniec o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Żagań
  22. CH Focus Mall o mocy 6,6 MW na pracę sieci GPZ Krośnieńska
  23. ZP Swiss Krono o mocy 47 MW na pracę sieci GPZ Żary
  24. EF Zawada I o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Zawada
  25. EF Zawada II o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Zawada
  26. EF Podmokłe Wielkie 4 o mocy 0,7 MW na pracę sieci GPZ Zbąszynek
  27. EF Podmokłe Wielkie 3 o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Zbaszynek
  28. EF Gądków Wielki o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Dębrznica
  29. Hala Prod. Mag. Nowa Sól o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Graniczna